POLECAMY
Białostoczanka miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie opiekowała się swoim trzyletnim synkiem.
Policjanci z Białegostoku musieli interweniować w mieszkaniu przy ul. Chrobrego. Dostali zgłoszenie, że tam pijana matka opiekuje się swym trzyletnim synkiem. Gdy dotarli na miejsce, przy bloku zastali dziadków zaniepokojonych losem swego wnuka - to oni zadzwonili na policję. Jak wyjaśniali, ich syn pracujący w Wielkiej Brytanii skontaktował się z nimi, gdyż miał podejrzenia, że jego dziewczyna, będąc pod wpływem alkoholu, opiekuje się trzyletnim maluchem. Drzwi mieszkania otworzyła będąca pod wyraźnym wpływem alkoholu młoda kobieta. Okazało się, że ma ona prawie 3 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie opiekuje się swym trzyletnim synkiem. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Chłopczyk cały i zdrowy został przekazany pod opiekę dziadkom. W mieszkaniu wraz z nietrzeźwą matką przebywał jej nietrzeźwy 39-letni znajomy. O dalszym losie kobiety zadecyduje teraz sąd rodzinny.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji