POLECAMY
Pieszy najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą osobówkę. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 59-latek zginął na miejscu.
W poniedziałek (5.05) w nocy dyżurny białostockiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym na ulicy Wysockiego. Przybyli na miejsce mundurowi wstępnie ustalili, że 33-letni kierujący oplem jechał z Wasilkowa. Nagle najprawdopodobniej z nieoświetlonego pobocza bezpośrednio przed opla wtargnął na jezdnię pieszy. Niestety kierujący nie miał szans na ominięcie mężczyzny potrącając go. W wyniku odniesionych obrażeń 59-letni pieszy zginął na miejscu. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają białostoccy policjanci.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 09:10
Biznes 08:06
Sport 08:03
Aktualności 2026.06.22 17:00
Aktualności 2026.06.22 14:30
Turystyka 2026.06.22 14:00
Biznes 2026.06.22 13:42
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji