Umarła w niewyjaśnionych okolicznościach! Publiczność może rozwiązać tę zagadkę [KONKURS]

2023.12.01 12:44
Już niebawem na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej będzie prezentowana sztuka wystawiana na całym świecie od ponad 50 lat, czyli "Szalone Nożyczki". Spektakl zastąpi inną sztukę - "Mayday 2".
Umarła w niewyjaśnionych okolicznościach! Publiczność może rozwiązać tę zagadkę [KONKURS]
Fot: Materiały organizatorów

Spektakl "Szalone Nożyczki" odbędzie się w zastępstwie za "Mayday 2". Wydarzenie odbędzie się w sobotę (9 grudnia) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Ponadczasowa komedia

Spektakl "Szalone nożyczki" to ponadczasowa komedia, która cieszy się powodzeniem na scenach komediowych na całym świecie od ponad 50 lat. Sztuka została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa w 1997 roku jako najdłużej grany spektakl nie-musicalowy.

"Szalone nożyczki" koncentrują się wokół fryzjera prowadzącego salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Sytuacja komplikuje się, gdy mężczyzna zostaje uwikłany w skandal ze względu na nagłą śmierć właścicielki lokalu. Detektywi biorą sprawy w swoje ręce, starając się rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił Panią Izabelę? Motywy są liczne, a każdy obecny w salonie ma coś do ukrycia. Ale to nie wszystko, ponieważ do akcji wkracza także publiczność!

Interakcja między widzami a aktorami sprawia, że każda przedstawienie staje się unikalne i może się liczyć z oryginalnym finałem. Widzowie mają szansę wpływać na rozwój fabuły i decydować o tym, kto jest winny zbrodni.

Na scenie będzie można zobaczyć nazwiska takie jak: Joanna Kupińska, Leszek Stanek, Marta Lewandowska, Maciej Orłoś, Katarzyna Polewany, Mateusz Łapka, Jola Niedźwiecka i Przemysław Redkowski.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: "Szalone nożyczki" w OiFP

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1132 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39