Up To Date Festival. Do line-up'u dołączają nowi artyści

2014.06.25 00:00
Poznaliśmy nowych artystów, którzy wystąpią podczas Original Source Up To Date Festival. Impreza odbędzie się na Węglowej oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej w trzeci weekend września.
Up To Date Festival. Do line-up'u dołączają nowi artyści
materiały organizatora

Do line-up'u dołączyło kilkoro artystów. Oto oni: Jealous God Showcase: Silent Servan live / Regis DJ set, O/V/R live (Regis & James Ruskin), Broken English Club (Oliver Ho), a także Demigodz, UZ, Stray.

Jealous God Showcase Złożony charakter projektu obejmuje zarówno działania muzyczne, plastyczne, jak i eventowe. Występ w Białymstoku jest jednym z trzech tego typu wydarzeń na świecie. Jealous God Showcase tworzą: Silent Servant live, O/V/R live (Regis & James Ruskin), Regis DJ set, Broken English Club (Oliver Ho), wizualizacje i scenografia przygotowywane są pod kuratelą Juana Mendeza aka Silent Servant (będzie współtworzył scenografię sceny Technosoul).

Demigodz To legendarna undergroundowa grupa wywodząca się z Connecticut. W jej skład wchodzą Apathy, Esoteric, Celph Titled, Motive, Blacastan i Ryu. Raperzy powrócili z nowym materiałem na bitach m.in. DJ’a Premiera i Marco Polo. To będzie ich pierwszy koncert w Polsce.

UZ Pojawił się na scenie soundcloudowej około dwóch lat temu. Nie ma prawdopodobnie na świecie drugiego tak dobrego DJ'a i producenta trapowego. Brzmienie, które UZ osiąga w swoich produkcjach, miażdży od pierwszej sekundy.

Stray Zaczynał jako producent drum'n'bassowy w roku 2009. Od początku dysponował szerokim wachlarzem amunicji muzycznej. Robił ciężkie, mroczne kawałki, jak i też lekkie liquidowe utwory. Dał się poznać z innej strony, zwalniając tempo, lecz ciągle zachowując charakterystyczne dla siebie brzmienie.

Original Source Up To Date w Białymstoku to platforma łącząca muzykę i inne dziedziny sztuki. Na festiwalu, który odbędzie się w przedostatni weekend września, można zaczerpnąć elektronicznych brzmień i hip-hopowych beatów. Organizatorzy stawiają opór tandecie i banalności dzięki zaprezentowaniu przeróżnych, twórczych aktywności.

Przypominamy o przedsprzedaży karnetów i biletów. Ceny: karnet TCK Węglowa plus Scena Stan Skupienia Opera i Filharmonia Podlaska - 129 zł, karnet TCK Węglowa - 79 zł, scena Stan Skupienia OiFP - 69 zł, TCK Węglowa - bilet jednodniowy - 45 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.uptodate.pl oraz za pośrednictwem Ticketpro.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1042 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39