Up To Date Festival przed Open'erem, klub Metro w czołówce. Białystok w Munoludach

2013.02.16 00:00
Original Source Up To Date Festival i klub Metro docenione w plebiscycie Munoludy 2012. Znalazły się na drugich miejscach w swoich kategoriach.
Up To Date Festival przed Open'erem, klub Metro w czołówce. Białystok w Munoludach
Fot: Magdalena Gorbacz
Original Up To Date Festival znalazł się w czołówce krajowych imprez

Wyniki plebiscytu Munoludy 2012 ogłoszono wczoraj w Warszawie podczas specjalnej gali. Nagrody polskiej sceny klubowej przyznali internauci na portalu Muno.pl.

W kategorii "festiwal roku" drugą pozycję zajął Original Source Up To Date Festival. Ustąpił miejsca tylko płockiemu Audioriver Festival. Wyprzedził natomiast takie imprezy, jak Heineken Open’er Festival i Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Internauci docenili też białostocką scenę klubową. W kategorii "klub roku" na drugim miejscu znalazło się Metro. Triumfował warszawski klub 1500 m2 do wynajęcia.

W gronie wyróżnionych znaleźli się też pochodzący z Białegostoku artyści. W kategorii "zespół roku" na 26. miejscu oplasowała się Miss God, a na 34. – Vshood. Zwycięzcą została grupa Kamp! Z kolei w kategorii "artysta roku" na 47. miejscu znalazł się Dtekk (pomysłodawca i główny organizator Up To Date Festival), a na 95. – Auricom. "Artystą roku" został Catz'N'Dogz.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1661 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39