Up To Date Festival przed Open'erem. Sukces białostockiego festiwalu

2015.03.07 00:00
Original Source Up To Date Festival został doceniony w plebiscycie Munoludy. Znalazł się na trzecim miejscu w kategorii "festiwal roku".
Up To Date Festival przed Open'erem. Sukces białostockiego festiwalu
Fot: Michał Kardasz
Original Source Up To Date Festival 2014

Białostocka impreza wyprzedziła takie wydarzenia jak Open'er Festiwal w Gdyni czy Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Wygrał Audioriver Festival w Płocku.

Doceniono też białostocki klub Metro. Znalazł się na szóstym miejscu w swojej kategorii. Pierwsza trójka to: Prazak 2.0 w Krakowie, 1500m2 w Warszawie i SQ klub w Poznaniu.

W pierwszej "dziesiątce" DJ-ów i producentów znalazł się Dtekk, czyli Jędrzej Dondziło, jeden z pomysłodawców i organizatorów Original Source Up To Date Festival. Zajął miejsce siódme. Na trzech pierwszych miejscach uplasowali się: Neevald, Catz'n Dogz i Cream. W kategorii "odkrycie roku" na piątym miejscu znalazł się DJ Czarek (aka Kwik Eklektyk) również związany z festiwalem Original Source Up To Date.

Była to już czwarta edycja prestiżowego plebiscytu, w którym nagradzani są artyści oraz wydarzenia polskiej sceny klubowej. Głosować można było w ośmiu kategoriach. Zespołem roku 2014 został duet Xxanaxx.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

981 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39