Up To Date Festival z pełnym line-up'em. Znamy program imprezy [WIDEO]

2013.07.31 00:00
Organizatorzy Original Source Up To Date Festival ogłosili pełen line-up wrześniowego festiwalu.
Up To Date Festival z pełnym line-up'em. Znamy program imprezy [WIDEO]
Fot: materiały organizatora

Czwarta edycja imprezy odbędzie się w dniach 20-21 września na terenie powojskowych magazynów na Węglowej.

Dziś poznaliśmy line-up festiwalu z podziałem na dni i poszczególne sceny. Organizatorzy ujawnili też ostatnich artystów. I tak na Hip-Hop Tent wystąpią: R.A. The Rugged Man (po raz pierwszy w Polsce), Soulkast, Snowgoons, JWP / Bez Cenzury, W.E.N.A. i The Returners.

Nowi artyści Beats. stage to: Munchi, Clicks & Whistles i Bukez Finezt. W ramach Technosoul stage zagrają: Ancient Methods, Morphology i Mike Parker, a w ramach Stan Skupienia stage - SYNKRO, Jacaszek i Irezumi / Manuel-M.

Z kolei Home Sweet Home stage będzie miejscem, gdzie zaprezentują się Dnb.pl Tribute (Acid, Abuse, Macbeat, Marcus, N.One) i U Know Me Records (Daniel Drumz, Teielte, Galus, Buszkers, Groh & MC Jonkpa) oraz MCQ. Szczegółowy line-up znajdziecie na fanpage'u imprezy (www.facebook.com/up2datefestival).

Bilety? Warto kupić je wcześniej - w przedsprzedaży kosztują 29 zł (piątek) i 39 zł (sobota) oraz 59 zł (karnet). W dniu festiwalu ceny są wyższe: 35 zł (piątek) i 45 zł (sobota) oraz 69 zł (karnet).

A jeżeli jeszcze nie widzieliście, prezentujemy jedyny w swoim rodzaju projekt trzech polskich tuzów rapu - Bisza, Małpy i Zeusa, którzy na beacie The Returners stworzyli unikatowy kawałek, wspierając Up To Date Festival. Kolaboracja zaowocowała klipem nakręconym w białostockiej scenerii. Sprawdźcie to koniecznie!Original Source Up To Date Festival od 3 lat podbija serca koneserów ambitnej muzyki, nietuzinkowej zabawy i braku rutyny. Tym razem również nie zabraknie ambitnego brzmienia różnych gatunków elektroniki i hip-hopu oraz spektakularnych scenografii i aranżacji wnętrz. Jesteśmy patronem festiwalu.

O imprezie: Original Source Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

986 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39