Up To Date Festival. Znamy datę kolejnej imprezy

2018.09.12 16:56
Jeszcze nie opadł kurz po IX edycji Festiwalu Up To Date w Białymstoku, a już zapowiadana jest kolejna odsłona wydarzenia.
Up To Date Festival. Znamy datę kolejnej imprezy
Fot: Grzegorz Chuczun
Jedna z festiwalwych scen

Najbliższa, X edycja Up To Date Festival odbędzie się 6 i 7 września 2019 roku.

Organizatorzy podsumowują też ostatnią imprezę. To była wyjątkowa edycja. W ciągu dwóch festiwalowych dni - 7 i 8 września - na czterech scenach wystąpiło 52 artystów z 9 krajów.

Trzy z czterech festiwalowych scen ulokowane zostały w krytych parkingach stadionu miejskiego w Białymstoku. To tam wystąpili artyści sceny Beats., Pozdro Techno oraz Czwartej Sceny Czwórki Polskiego Radia.

Pragnienie podkreślenia wagi i znaczenia źródła dźwięku, doprowadziło organizatorów festiwalu, do decyzji o budowie własnego sound systemu.

- Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w swoim rodzaju system nagłośnieniowy, który - naszym zdaniem - dał nam wszystkim możliwość powrotu do idei, które kiedyś nas porwały. Do września, a więc do otwarcia festiwalowych bram, zorganizowaliśmy trzy imprezy pod wspólnym szyldem Pozdro Techno Sound System - w Białymstoku, Gdańsku i Warszawie, przy czym warszawska edycja miała formułę secret location. Wszystkie wydarzenia były realizowane z wykorzystaniem Pozdro Techno Sound Systemu, czyli właśnie autorskiego projektu nagłośnienia zbudowanego od podstaw przez ekipę festiwalu Up To Date, a który w pełnej krasie został zaprezentowany podczas IX edycji Up To Date Festival - podsumowuje Jan Roguz, PR & media manager festiwalu.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1482 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39