Up To Date Festival. Znamy kolejnych artystów

2016.06.01 12:33
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Wśród ogłoszonych artystów, obok uznanych i doświadczonych polskich hiphopowców, jest m.in. świeża ambientowa krew rodem ze Szwecji!
Up To Date Festival. Znamy kolejnych artystów
Fot: Michał Kardasz

Nowi artyści

Do ogłoszonych ponad miesiąc temu artystów dołączają m.in. Łona i Webber - szczeciński duet, który w kwietniu wydał kolejną studyjną płytę "Nawiasem Mówiąc", a promujący ją teledysk "Błąd" w krótkim czasie przekroczył 2 mln odsłon na YouTube. Na scenie Electronic Beats towarzyszyć im będzie zespół "The Pimps", który wykona muzykę Webbera w instrumentalnych aranżacjach.

Scenę Technosoul zasili m.in. szwedzka młoda krew - Acronym. W projekcie na żywo pojawi się na Up To Date Festival nie tylko z występem zorientowanym na techno, ale także jako Dan Vincente na Centralnym Salonie Ambientu.

Organizatorzy Festiwalu zadbali także o to, by na scenach nie zabrakło lokalnych artystów. Z całkowicie odmiennym podejściem do "koncertu" muzyki elektronicznej zaprezentuje się grupa Vshood, która zrywa definitywnie z popularnym obrazem producenta / DJ-a odgrywającego utwory z laptopa, prezentując swoją twórczość w towarzystwie żywej perkusji i wsparcia wokalistów.

Przypomnijmy ogłoszonych do tej pory artystów: Otsochodzi (Polska), Fructure (Wielka Brytania), Luke Vibert (Wielka Brytania), Reeko (Estonia), Annanan Live (Niemcy), Rafael Anton Irisarri (USA) i The Gods Planet (Włochy).

Następnych artystów poznamy 23 czerwca.

Up To Date Festival na stadionie

Przypomnijmy, że siódma edycja imprezy odbędzie się na parkingach stadionu miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku. Tam zlokalizowane zostaną dwie sceny Up To Date Festival, w tym największa T-Mobile Electronic Beats. Centralny Salon Ambientu odbędzie się w dwóch miejscach. Pierwszym jest Opera i Filharmonia Podlaska, drugiego organizatorzy jeszcze nie zdradzają.

W ciągu sześciu lat z niedużej lokalnej imprezy festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym, które przyciąga najciekawszych twórców sceny elektronicznej i hip-hop z całego świata. Organizatorem Up To Date Festival jest Pogotowie Kulturalno-Społeczne.

Więcej: Up To Date Festival na stadionie miejskim. Impreza ma też nowego sponsora

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1442 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39