"Upiór" dla studentów. Zniżka na przebojowy musical

2014.04.02 00:00
Kolejny studencki czwartek w Operze. 10 kwietnia studenci mogą liczyć na specjalną zniżkę przy zakupie biletów na przebojowy musical "Upiór w operze".
"Upiór" dla studentów. Zniżka na przebojowy musical
Fot: Michał Heller/OiFP-ECS

Rabat w wysokości 30% liczony jest od ceny biletu ulgowego. Sprzedaż specjalnych studenckich już trwa w kasach Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1. Osoba kupująca bilet musi posiadać przy sobie ważną legitymację studencką oraz okazać ją przy wejściu na przedstawienie. Na spektakl grany 10 kwietnia (godz. 19) przewidziana jest pula 50 promocyjnych biletów.

Musical wszech czasów "Upiór w operze" Andrew Lloyda Webbera jest produkcją oryginalną Teatru Muzycznego Roma. Reżyserem wielkiego hitu i jak dotąd największego sukcesu kasowego tej sceny jest dyrektor Romy Wojciech Kępczyński. Choć ostatni spektakl zagrany został w Warszawie 6 czerwca 2010 roku, zainteresowanie publiczności nie malało. Wielokrotnie nagradzany musical oparty na kanwie powieści "Upiór opery" Gastona Lerouxa powrócił więc na deski Opery i Filharmonii Podlaskiej - w nowej, spektakularnej odsłonie.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1516 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39