Urodzinowy Trójząb Kabaretowy. Dobra zabawa w Famie [KONKURS]

2017.02.14 14:41
To już 4 lata. Ponad 30 edycji, prawie 50 podmiotów artystycznych. Białostocki Ośrodek Kultury oraz kabaret Inaczej zapraszają na 31. Trójząb Kabaretowy.
Urodzinowy Trójząb Kabaretowy. Dobra zabawa w Famie [KONKURS]
Fot: materiały organizatora
Kabaret A Jak!

W lutym Trójząb Kabaretowy obchodzi huczne czwarte urodziny i z okazji tych właśnie urodzin organizatorzy wracają do korzeni i organizują Festiwal Kabaretowy z prawdziwego zdarzenia. Zaprosili młodych, którzy zawalczą o śmiechy, uznanie i zapiekanki. Trzy kabarety, trzy różne spojrzenia na świat, trzy różne nagrody i cała masa dodatkowych atrakcji. Wszystko poprowadzi znany i lubiany białostocki Kabaret Inaczej. Czego chcieć więcej?

Wystąpią trzy kabarety. Pierwszy to Kabaret A Jak! z Krakowa, który tworzą: Karolina (studentka ostatniego roku prawa, pasjonatka kryminalistyki), Adrianna (doktorantka psychologii, tancerka, muzyk), Marysia (studentka ostatniego roku animacji społeczno-kulturowej, wodzirej), Magdalena (mgr inż. budownictwa, rolnik mało-hektarowy). Taki skład kabaretu zapewnia mnogość pomysłów i kreatywność na każdym kroku. Aktorki śpiewają, tańczą i zarażają pozytywną energią. Na program składa się m.in. monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje (z przymrużeniem oka - a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko...) codzienności - od radzenia sobie z kompleksami, poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc.

Wśród zaproszonych artystów jest też Kabaret FiFa-RaFa z Bełżyc. To bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Podczas swych występów kreuje niepowtarzalny klimat. Zabawa, rozrywka, śmiech - te słowa najlepiej opisują to, co dzieje się podczas ich programu. Prezentują humor uniwersalny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W ich skeczach poruszane są bowiem problemy życia codziennego, okraszone nutką absurdu po to, by przedstawić rzeczywistość w jak najbardziej krzywym zwierciadle.

Wreszcie Kabaret Trzecia Strona Medalu z Krakowa. Uczestnicy ponad 50 festiwali kabaretowych, laureaci 46 nagród i wyróżnień. Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje. Czterech facetów i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.

31. Trójząb kabaretowy odbędzie się we wtorek (21.02) w klubie Fama. Początek o godz. 18.00. Patronujemy imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Zobacz też: 31. Trójząb Kabaretowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

604 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39