Usługi ogrodnicze Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
W Acer Ogrody świadczymy szeroko pojęte usługi ogrodnicze. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, firmami oraz instytucjami w zakresie tworzenia koncepcji terenów zielonych wokół budynków, zakładania ogrodów oraz ich późniejszej pielęgnacji.

Zakładanie ogrodów i dbanie o rośliny

Wśród propozycji naszych usług ogrodniczych znaleźć można również zakładanie i pielęgnację trawników (zarówno tych tradycyjnych, jak i z rolki), projektowanie oświetlenia i systemów nawadniania oraz realizację tych projektów w praktyce. Zajmujemy się także sprzedażą roślin, środków służących do ich pielęgnacji oraz robotów koszących. Tak szeroka oferta sprawia, że możesz nam zlecić kompleksowe zajęcie się Twoim ogrodem: od projektu, poprzez wdrożenie w życie jego założeń, aż po cykliczne prace pielęgnacyjne.

Do skorzystania z naszych usług ogrodniczych zapraszamy osoby, które chcą mieć piękny, dobrze zagospodarowany teren wokół domu czy firmy. W zależności od potrzeb i oczekiwań współpracę możemy opierać na dokładnym omawianiu każdego etapu tworzenia zagospodarowania terenów zielonych wokół Twojej posesji. Jeśli nie masz na to czasu albo chęci, możesz po prostu opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach, podać budżet, który masz do dyspozycji, a resztę prac – i nadzór nad nimi – zlecić nam. Zrobimy za Ciebie zakupy, wykonamy inne niezbędne prace: wytyczymy grządki, posadzimy rośliny, zbudujemy na przykład ogrodzenie, taras, altanę.
Więcej informacji o oferowanych przez nas usługach ogrodniczych na stronie https://acerogrody.pl/oferta/

Usługi ogrodnicze to nasza specjalność

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie zakładania i pielęgnacji roślin na posesji. Są wśród nas zarówno architekci zieleni, jak i ogrodnicy-praktycy oraz osoby, które bez problemów poradzą sobie z pracami budowlanymi niezbędnymi przy organizowaniu posesji. Mamy odpowiednie kierunkowe wykształcenie, solidne doświadczenie i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, na przykład poprzez uczestnictwo w branżowych kursach. Obserwujemy, jak zmienia się rynek ogrodniczy w Polsce i na świecie, znamy aktualne trendy oraz nowoczesne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy. Z naszą ofertą można zapoznać się na stronie internetowej. Tu też opisujemy zasady współpracy oraz zamieszczamy fotografie z gotowych już realizacji.

701 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39