Utonęły cztery osoby, w tym jedna na Dojlidach

2010.07.25 00:00
Tylko w sobotę (24.07) w naszym województwie utonęły aż cztery osoby - policja podsumowała początek weekendu na podlaskich kąpieliskach.
Utonęły cztery osoby, w tym jedna na Dojlidach
Fot: sxc.hu
Do utonięć najczęściej dochodzi na dzikich, niestrzeżonych kąpieliskach

W rejonie wsi Wojszki nad Narwią prawdopodobnie utonął 19-latek. Nad brzegiem rzeki znaleziono jego samochód służbowy i ubrania. Podjęte przez płetwonurków próby znalezienia młodego mężczyzny nie przyniosły skutku.

Kilka godzin później pracownik plaży w Dojlidach odnalazł w wodzie zalewu dryfujące zwłoki. Po ich wyłowieniu ustalono, że denatką prawdopodobnie jest 40-letnia mieszkanka Białegostoku.

Do utonięcia doszło również na zalewie w Stawiskach gdzie kąpało się dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zaczął tonąć. Niestety na pomoc było za późno. Po wydobyciu zwłok okazało się, że jest to 24-letni mieszkaniec gminy Radziłów.

Natomiast w wyrobisku żwirowym w rejonie wsi Okopy zginął 49-latek. Zostawił swoje rzeczy nad brzegiem i zaczął się kąpać. Po około 10 minutach osoby, które znajdowały się niedaleko akwenu znalazły jego ciało. Podjęta próba reanimacji mężczyzny niestety nie przyniosła skutku.

E.S.

647 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39