Uwaga! Będzie zmiana organizacji ruchu na Wysokim Stoczku

2023.04.24 09:18
W Białymstoku, ul. Studzienna stanie się ulicą podporządkowaną, a ul. Rzemieślnicza z pierwszeństwem przejazdu.
Uwaga! Będzie zmiana organizacji ruchu na Wysokim Stoczku
Fot: Marcin Jakowiak / UM Białystok

Od wtorku (25.04) na skrzyżowaniu ulic: Rzemieślniczej i Studziennej planowane jest wprowadzenie zmiany pierwszeństwa przejazdu. Ulica Studzienna stanie się ulicą podporządkowaną, a ulica Rzemieślnicza z pierwszeństwem przejazdu.

- Aby poprawić bezpieczeństwo pieszych, na ul. Rzemieślniczej zostaną wyznaczone przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Studzienną, Scaleniową i Blokową - informuje białostocki magistrat.

Ponadto do piątku (28.04) w godzinach wieczornych i nocnych tj. po godz. 19.00 do godz. 6.00, na niektórych ulicach w Białymstoku mogą wystąpić miejscowe utrudnienia w ruchu drogowym związane z planowanym odnowieniem oznakowania poziomego ulic.

Nowe oznakowanie malowane będzie w poniedziałek na ul. Dolistowskiej, a we wtorek na ul. Rzemieślniczej. Do 26 kwietnia prace potrwają na: skrzyżowaniu ul. ks. Suchowolca, Plażowej i Kuronia, a także na ul. Raginisa (od ul. Wasilkowskiej do ul. Kazimierza Wielkiego). W czwartek (27.04) oznakowanie poziome odnawiane będzie na ul. Wasilkowskiej (od ul. gen. Andersa do ul. Raginisa, a do piątku prace wykonywane będą na ul. Raginisa (od ul. Kazmierza Wielkiego do skrzyżowania z ul. Baśniową, a także na ul. gen. Andersa i na rondach: Pamięci Bieżeństwa 1915 roku, Krzysztofa Jakuba Putry Wicemarszałka Sejmu RP.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych terminy występowania utrudnień mogą ulec zmianie.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39