Uwaga, podróżni! Polregio zmienia rozkład pociągów

2024.01.31 07:41
W czwartek wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów Polregio. Będzie więcej połączeń na odcinku Białystok – Czyżew. Podajemy szczegóły.
Uwaga, podróżni! Polregio zmienia rozkład pociągów
Fot: Polregio

Polregio wprowadziło zmiany w rozkładzie jazdy dwukrotnie w ostatnim czasie - jedne zaczęły obowiązywać od 10 grudnia, kolejne od 1 stycznia 2024 roku (sprawdź szczegóły: Nowy rozkład PKP. Do Warszawy pojedziemy szybciej ZMIANY).

Teraz przewoźnik poinformował o korekcie rozkładu jazdy pociągów Polregio na odcinku Białystok - Czyżew. Wejdą one w życie już w najbliższy czwartek (1 lutego).

Jak informuje Renata Gerasimiuk Podlaskiego Zakładu w Białymstoku Polregio S.A.:
- W celu poprawy oferty przewozowej w województwie podlaskim POLREGIO wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy. Polegają one na wydłużeniu trasy dwóch pociągów REGIO.

Mowa o następujących składach:
- pociąg kursujący obecnie w relacji Białystok (odjazd godzina 16.04) – Szepietowo (przyjazd godzina 17.02) od 1 lutego dojedzie do stacji Czyżew nieco później, bo na godzinę 17.15;
- pociąg kursujący obecnie w relacji Szepietowo (odjazd godzina 17.29) – Kuźnica Białostocka (przyjazd godzina 19.24) będzie zaczynał bieg na stacji Czyżew o godzinie 17.25.

W związku z tym od 1 lutego będą kursowały: dwie pary pociągów na odcinku Białystok – Szepietowo oraz osiem par pociągów na odcinku Białystok – Szepietowo – Czyżew.

Jak zawsze zalecane jest, by przed każdą podróżą zapoznać się z rozkładem jazdy prezentowanym na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronie Polregio i na Portalu Pasażera. Ponadto informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii Polregio 22 474 00 44 (czynnej całą dobę).

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

1312 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39