UwB kształci kulturoznawców od 5 lat. Na urodzinach będzie wykład o Up To Date

2016.10.12 19:59
W czwartek (13.10) w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB Jędrzej Dondziło, twórca Up To Date, opowie o tym, jak zrobić duży festiwal w Białymstoku.
UwB kształci kulturoznawców od 5 lat. Na urodzinach będzie wykład o Up To Date
Fot: Grzegorz Chuczun

Białostockie Kulturoznawstwo obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji w czwartek (13.10) organizowane jest spotkanie z Jędrzejem Dondziło, znanym także jako DJ Dtekk, twórcą jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce - Up To Date Festival.

DJ Dtekk to postać dobrze znana bywalcom białostockich imprez. Uważa się go za muzycznego guru od ambientu i techno. Gość UwB wygłosi "nieakademicki" wykład pt. "Pozdro Techno, czyli jak zrobić duży festiwal w Białymstoku".

Up to Date to ciekawa impreza na podlaskiej scenie kulturalnej, łącząca muzykę elektroniczną z hip hopem i sztukami wizualnymi. Wydarzenie wielokrotnie zajmowało czołowe miejsca w plebiscytach i na stałe zagościło w Białymstoku. W tym roku odbyła się jego 7. edycja.

Jak mówią jego organizatorzy, muzyka elektroniczna i hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi, mają porwać umysły i ciała na wyspę oddaloną od codzienności, stawiając opór morzu banalności i tandety.

Wstęp na spotkanie z Jędrzejem Dondziło jest wolny. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Sprawdź: Wykład "Pozdro Techno czyli jak zrobić duży festiwal w Białymstoku"

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1197 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39