POLECAMY
28 sierpnia Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol obchodziła jubileusz 30-lecia działalności. Na "Letnim Pikniku z Mlekpolem" spotkało się ponad 4000 osób związanych z największym zakładem mleczarskim w Polsce.
Już po raz szósty zorganizowano spotkanie, podczas którego pracownicy oraz przyjaciele 12 zakładów SM Mlekpol, przedstawiciele firm współpracujących oraz przedstawiciele władz państwowych i lokalnych wspólnie pożegnali lato i podsumowali rok pracy. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia: "Krzyże Zasługi", "Medale za Długoletnią Służbę" nadane przez Prezydenta RP, "Zasłużony dla Rolnictwa" przyznane przez Ministra Rolnictwa, "Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego" przyznane przez Marszałka Województwa Podlaskiego, a także "Medale za Zasługi dla Powiatu Radomskiego", "Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego" oraz przyznano wyróżnienia gospodarstwom indywidualnym i wielkotowarowym. Na scenie czas gościom umilały m.in. dzieci ze Studia Wokalnego eMDeK i Mały eMDeK z Łomży, Kurpiowski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej, zespół Maxel, zespół Sami oraz gwiazda wieczoru - zespół Zakopower. Nie zabrakło też atrakcji na całym terenie pikniku. Panie mogły sprawdzić stan swojego zdrowia wykonując m.in. badania mammograficzne. Z myślą o kobietach ustawiony był mammobus, w którym bezpłatnie wykonywano badania mammograficzne. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się porady kosmetyczek, parafinowanie dłoni oraz masaże twarzy, pokazy makijażu. Również najmłodsi mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich - placu zabaw, wioski indiańskiej oraz stoisk "Mleka z Klasą" oraz "Doskonałego Mleka w Szkole".
andy
24@bialystokonline.pl
Kryminalne 2026.06.08 16:58
Kultura i Rozrywka 2026.06.08 15:00
Aktualności 2026.06.08 14:49
Ciekawostki 2026.06.08 14:25
Sport 2026.06.08 12:39
Nauka 2026.06.08 12:00
Drogówka 2026.06.08 11:37
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji