POLECAMY
W centrum miasta nasz Czytelnik spotkał bobra.
We wtorek (12.08) około godz. 20 w rzece Białej nasz Czytelnik sfotografował młodego bobra. Zdjęcie zostało zrobione na odcinku ul. Elektryczna - Świętojańska. Pojawienie się bobra w Białej jest z pewnością widokiem niecodziennym. Z drugiej strony to sygnał na to, że mamy czystą rzekę, gdyż tylko w takiej można spotkać te osobliwe zwierzęta.
Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.07 13:00
Aktualności 2026.06.06 10:00
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji