W białostockich kinach Helios pojawiły się tłumy osób! Powód był tylko jeden

2024.06.17 12:40
W sobotę (15 czerwca) w kinach Helios w całej Polsce, już od godzin porannych w kolejkach ustawiły się tłumy osób. Osobami wyczekującymi okazali się fanami serii "Ród Smoka".
W białostockich kinach Helios pojawiły się tłumy osób! Powód był tylko jeden
Fot: Materiały prasowe
Kino Helios w Galerii Alfa w Białymstoku

"Ród Smoka" to aktualnie najbardziej wyczekiwany serial produkcji HBO. Pierwszy sezon tej serii zadebiutował na platformie 22 sierpnia 2022 roku. Nie tylko pozytywne opinie krytyków, ale również oglądających spowodowały, że serial szybko zdobył popularność i zawładnął mediami społecznościowymi. Praca nad drugim sezonem serii była tylko kwestią czasu.

Serial "Ród Smoka" powstał na podstawie powieści "Ogień i krew" autorstwa George'a R.R. Martina. Stanowi tym samym prequel kultowej serii "Gra o tron". Pierwszy sezon "Rodu Smoka" wprowadził oglądających w historię rodu Targaryenów, którzy byli u szczytu władzy nad Siedmioma Królestwami.

Walka o władzę powoduje wybuch wojny domowej. Zakończenie pierwszego sezonu "Rodu Smoka" pozostawiło wielbicieli serii w oczekiwaniu i niedosycie. Gdy tylko pojawiła się informacja o kontynuacji serii, w internecie ponownie zawrzało.

Z uwagi na ogromną popularność serii, sieć kin Helios postanowiła zorganizować seans pierwszego odcinka drugiego sezonu "Rodu Smoka" na wielkim ekranie. W sobotę (15 czerwca) w kinach Helios w całej Polsce można było odebrać bezpłatne wejściówki na seans, uprzednio rejestrując się na dedykowanej do tego stronie. Rejestrację na seans można było dokonać od 3 do 14 czerwca. Inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę również w Białymstoku. Już od godzin porannych, w białostockich kinach Helios zjawiły się ogromne kolejki osób, w celu odebrania wejściówek na seans.

- Jesteśmy zachwyceni ogromnym zainteresowaniem naszą akcją - powiedziała Pani Urszula Komsta, Dyrektor kin Helios w Białymstoku - Fani "Rodu Smoka" pokazali, jak bardzo kochają ten serial, a my cieszymy się, że możemy zaoferować im tak wyjątkowe doświadczenie.

Premierowy odcinek pierwszego odcinka z drugiego sezonu serialu "Ród Smoka" zostanie zaprezentowany na ekranach kin Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej już w poniedziałek (17 czerwca).

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

720 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39