W Białymstoku otwiera się nowy lokal! To połączenie gastronomii z bajkowym światem

2024.01.25 13:15
Już w piątek (26 stycznia), przy ul. Malmeda 11 odbędzie się otwarcie całkowicie nowego lokalu w naszym mieście, czyli Unicorn Burger. Jak zapowiadają pracownicy, to miejsce, które przenosi do krainy kulinarnej fantazji.
W Białymstoku otwiera się nowy lokal! To połączenie gastronomii z bajkowym światem
Fot: Zespół Unicorn Burger

Unicorn Burger to nowa, kolorowa przystań dla miłośników burgerów o wyjątkowym smaku.

- Pomysł z burgerami chodził nam po głowie już od roku. Brakowało nam miejsca, w którym można zjeść coś innego niż w każdej restauracji - mówi pracownik zespołu Unicorn Burger. - Na ten moment planujemy w swojej ofercie jedynie burgery i frytki, a co będzie dalej, zobaczymy. Obecnie chcemy skupić się przede wszystkim na dobrej jakości. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - dodaje.

Lokal wyróżnia się kolorowym, bajkowym stylem i nietypowym menu, oferując burgery podawane w bułkach o kolorach tęczy. W karcie dań znajdują się zarówno burgery w opcjach mięsnych i wegetariańskich, frytki, autorskie sosy, napoje, a także piwa i piwa bezalkoholowe.

- Głównym wyróżnikiem naszego lokalu jest miejsce, które tętni kolorami i jest żywe. Naszą inspiracją jest kolorowy świat rodem z bajek, jednak wyróżniać nas będzie nie tylko to, ale również bułki, które są w kolorach tęczy. Czegoś takiego w Białymstoku jeszcze nie było! Nasze menu jest różnorodne, mamy autorskie burgery i sosy. Będziemy też długo otwarci, bo w weekendy aż do godz. 3:00! - podkreśla pracownik zespołu Unicorn Burger.

Otwarcie Unicorn Burger odbędzie się w piątek (26 stycznia) o godz. 12:00. Lokal Unicorn Burger znajduje się przy ul. Malmeda 11 w Białymstoku.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1588 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39