W Białymstoku powstanie trzeci supermarket sieci Auchan

2024.04.15 14:55
Sklep stanie na osiedlu Wygoda. Właśnie zaczęto szukać firm, które zechciałyby zaangażować się w ten projekt. Ma zostać zagospodarowane ponad 6 ha terenu.
W Białymstoku powstanie trzeci supermarket sieci Auchan
Fot: Wikipedia

Dokładna lokalizacja obejmie zbieg ulic Kazimierza Wielkiego, 42 Pułku Piechoty oraz Generała Nikodema Sulika. Obecnie sieć zaczyna planowanie nowego centrum. Wspierać ją będzie Nhood Services Poland.

- To zlecenie potwierdza zaufanie do profesjonalizmu naszego zespołu oraz jego bogatego doświadczenia. Jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą doradztwo w tak prestiżowej inwestycji – mówi Marcin Stokowiec, Head of Development w Nhood Services Poland.

Artur Zawieska, dyrektor ds. nieruchomości w Auchan Polska dodaje: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Nhood Services Poland, która pozwoli nam otworzyć kolejną lokalizację sklepu Auchan w Białymstoku. Nasze wcześniejsze wspólne projekty były sukcesem, co skłoniło nas do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usług Nhood w kontekście planowania tej inwestycji.

W Białymstoku działają już dwa supermarkety tej sieci. Jeden znajduje się przy ul. Produkcyjnej, a drugi przy ul. Hetmańskiej.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

1006 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39