W FCMed fala uderzeniowa z rabatem -50%

2017.01.30 08:19
Bóle kręgosłupa, mięśni czy stawów to dolegliwości zaliczane do chorób cywilizacyjnych. Siedzący tryb życia, zła dieta, brak ruchu sprawia, że staje się on naszym towarzyszem. Problemy z układem ruchu mogą dotknąć każdego, niezależnie od wieku.
W FCMed fala uderzeniowa z rabatem -50%
Fot: FCMed

- Familijne Centrum Medyczne Fundacji "Pomóż Im" postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, gromadząc prawdziwy "arsenał" w walce z przykrymi dolegliwościami. Dzięki najskuteczniejszym metodom terapeutycznym oraz najnowocześniejszym technologiom leczenia, specjaliści z FCMed potrafią efektywnie niwelować bolesne skutki niehigienicznego trybu życia, w którym brak jest miejsca na aktywność i sport – mówi Agnieszka Stepanczuk, kierująca Centrum Rehabilitacji w Familijnym Centrum Medycznym.

Zjawisko dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa dotyka coraz młodsze osoby. Szacuje się, że nawet 80% populacji zetknęło się z tym problemem.

- Aby wyeliminować uciążliwe objawy, musimy zbadać ich przyczynę i podjąć odpowiednie leczenie. Familijne Centrum Medyczne oferuje kompleksową diagnostykę prowadzoną przez lekarzy specjalistów: ortopedów, neurologów, neurochirurgów, a także badanie funkcjonalne wykonywane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Dobra diagnoza jest podstawą dalszego leczenia, które efektywnie wyeliminuje schorzenie, przyniesie trwałą poprawę i powrót do pełnej sprawności – dodaje specjalistka.

Jeśli zatem dokucza nam ból barku, kolana, biodra czy też drętwienie to najbardziej czytelny sygnał, że w naszych tkankach toczy się proces zapalny uniemożliwiający wykonywanie czynności dnia codziennego. Jak wyjaśnia przedstawicielka FCMed, przyczyną takich dolegliwości może być przeciążenie, urazy, stany zapalne czy choroby reumatyczne. Większość dysfunkcji na szczęście udaje się skutecznie wyeliminować stosując odpowiednie techniki terapii manualnej, masażu czy relaksacji. Natomiast niezwykle skutecznym dopełnieniem leczenia jest zabieg w postaci fali uderzeniowej.

Terapia falą uderzeniową to obecnie jedna z najefektywniejszych metod z zakresu fizykoterapii. Do zabiegu kwalifikują się pacjenci z urazami i zapaleniami w obrębie stawów, mięśni, ścięgien i więzadeł, nadmiernym napięciem mięśniowym, łokciem tenisisty i golfisty, ostrogą piętową, zapaleniem powięzi podeszwowej, punktami spustowymi itp.

- Fala uderzeniowa sprawnie likwiduje dolegliwości bólowe, pacjent może odczuwa ulgę i poprawę sprawności zaledwie po jednym zabiegu. Terapia manualna połączona z falą uderzeniową charakteryzuje się wysoką skutecznością - wyjaśnia Agnieszka Stepanczuk.

Już 11 lutego każdy będzie mógł przekonać się o wysokich walorach i skuteczności tej metody. Tego dnia w Familijnym Centrum Medycznym odbędzie się bowiem specjalny dzień otwarty, podczas którego zabieg falą uderzeniową będzie wykonywany za darmo. Mogą z niego skorzystać osoby spełniające następujące kryteria: urazy i zapalenia w obrębie stawów, mięśni, ścięgien i więzadeł, nadmierne napięcie mięśniowe, łokieć tenisisty i golfisty, ostroga piętowa, zapalenie powięzi podeszwowej, punkty spustowe.

Dodatkowo, począwszy od 31 stycznia, aż do końca lutego FCMed zaprasza na promocyjny zabieg przy pomocy tej metody z użyciem najnowocześniejszego na rynku urządzenia. W tym czasie pacjenci mogą liczyć na 50-procentowy rabat, tj. w cenie 40 zł.

W przypadku zabiegów w ramach organizowanego dnia otwartego, jak i tych wykonywanych w lutym, w promocyjnej cenie, należy się zarejestrować, dzwoniąc pod numer: 663 129 009. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.fcmed.pl

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1795 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39