W gabinecie Cezarego Kuleszy znaleziono podsłuch

2021.10.09 14:16
Cezary Kulesza w sierpniu został nowym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie wszyscy są jednak z takiego rozstrzygnięcia wyborów zadowoleni, gdyż ktoś ewidentnie szuka sposobu, by byłemu sternikowi Jagiellonii zaszkodzić. W biurze Kuleszy znaleziono bowiem podsłuch.
W gabinecie Cezarego Kuleszy znaleziono podsłuch
Fot: Grzegorz Chuczun

Wielkie zamieszanie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas kontroli grzejnika w biurze Cezarego Kuleszy znaleziono podsłuch. Sprawę od razu zgłoszono policji.

- W piątek, 8 października 2021 roku w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli w biurze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, wykryte zostało urządzenie podsłuchowe. Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności - czytamy w komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Znalezione urządzenie zasilane jest baterią, co oznacza, że prawdopodobnie zostało podłożone w ciągu ostatnich kilkudziesięciu dni, gdyż dłużej nie byłoby w stanie spełniać swej funkcji.

Jak informują osoby związane z PZPN-em, podjęto decyzję o tym, by rozpocząć natychmiastowe sprawdzenie innych pomieszczeń w siedzibie związku.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1087 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39