W Jagiellonii doszło do zmiany głównego sponsora

2023.01.26 15:14
Cyber Quant nie jest już głównym sponsorem Jagiellonii Białystok. Miejsce wspomnianej firmy zajął Hotel Branicki.
W Jagiellonii doszło do zmiany głównego sponsora
Fot: Jagiellonia Białystok

Hotel Branicki został nowym sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. Umowa ma obowiązywać do końca obecnych rozgrywek.

- W wyniku zawirowań na rynku nasz dotychczasowy sponsor, firma Cyber Quant, został zmuszony do zawieszenia współpracy. Trzymamy kciuki, aby sytuacja sponsora poprawiła się, a jego logo wróciło na front koszulki od nowego sezonu. Mieliśmy kilka dni, aby pozyskać sponsora, dlatego cieszę się, że z Hotelem Branicki doszliśmy do porozumienia. Pomimo krótkiego czasu udało się ogarnąć wszystkie tematy, dlatego z przyjemnością witamy Hotel Branicki w gronie naszych sponsorów - wyjaśnia zamieszanie w temacie sponsorskim Wojciech Pertkiewicz, prezes Dumy Podlasia.

Kwota, jaka zasili konto klubu dzięki nawiązaniu współpracy, nie została podana, ale wiadomo, że na podpisaniu umowy z Hotelem Branicki skorzystają bezpośrednio piłkarze.

- Front koszulki to bardzo prestiżowe miejsce, dlatego zostało ono odpowiednio spieniężone. W ramach współpracy z usług hotelu będą korzystali nasi zawodnicy. Dużo słyszałem o rzekomym braku zaangażowaniu akcjonariuszy, dlatego sporządziłem zestawienie, z którego wynika, że tylko na przestrzeni ostatniego roku zaangażowanie finansowe akcjonariuszy wyniosło ponad 16 mln złotych. Mówimy zatem o niebagatelnej kwocie - dodaje Wojciech Pertkiewicz.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1629 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39