POLECAMY
Białostoccy policjanci wspólnie ze strażakami szukali zaginionego wczoraj wędkarza. Mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony na rozlewiskach Narwi.
W poniedziałek (18.10) przed godz. 18 na policję zadzwoniła zdenerwowana kobieta z prośbą o pomoc w odnalezieniu jej męża. 33-latek pojechał nad Narew łowić ryby, ale wracając po zmierzchu przez las stracił orientację w terenie i nie mógł odnaleźć drogi powrotnej o czym powiadomił żonę przez telefon komórkowy. Przy użyciu kamer termowizyjnych i pojazdu wyposażonego w reflektor dalekiego zasięgu tzw. "szperacz", kilkudziesięciu policjantów i strażaków przeczesywało tereny przylegające do Narwi pomiędzy miejscowościami Babino, a Rzędziany. Szczęśliwie kilka minut przed godz. 2 w nocy mężczyznę zauważył jeden ze strażaków biorących udział w poszukiwaniach. Odnaleziony na bagnach białostoczanin cały i zdrowy trafił do domu.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji