W Wigrach będzie nowy dyrektor sportowy. To syn byłego prezesa

2021.12.28 09:29
Suwalskie Wigry poinformowały, że od 1 stycznia 2022 r. w klubie będzie pracować nowy dyrektor sportowy. Funkcję tę pełnić ma Mateusz Mazur.
W Wigrach będzie nowy dyrektor sportowy. To syn byłego prezesa
Fot: Wigry Suwałki

Już za kilka dni dyrektorem sportowym II-ligowych Wigier zostanie Mateusz Mazur. Nie jest to osoba nowa w suwalskim klubie, gdyż Mazur z ekipą z północno-wschodniej części kraju związany jest od najmłodszych lat. Od 2018 r. pracował on jako licencjonowany pośrednik transakcyjny, prowadząc własną agencję menadżerską.

- Od jakiegoś czasu rozważałem opcję podjęcia się pracy w piłce w nowej roli i cieszę się, że ta przygoda rozpocznie się właśnie w Wigrach, czyli klubie z mojego rodzinnego miasta. Dodatkowo ta funkcja ma dla mnie wyjątkowe znacznie, bo w tej samej roli ponad 14 lat temu pracę w klubie rozpoczynał mój tata, który zaszczepił we mnie pasję i miłość do piłki nożnej - mówi na łamach oficjalnej strony internetowej Wigier nowy dyrektor sportowy podlaskiego II-ligowca.

Mateusz Mazur, którego ojcem jest Dariusz Mazur, czyli były prezes Wigier, stanowisko dyrektora sportowego obejmie 1 stycznia.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1489 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39