Wesprzyj podopiecznych białostockiego schroniska z BiałystokOnline!

2023.12.15 10:47
Zbliżające się święta są doskonałą okazją do tego, aby podzielić się radością z najbardziej potrzebującymi psiakami i kotami. W związku z tym od piątku (15 grudnia) organizujemy zbiórkę dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt "Dolina Dolistówki" w Białymstoku.
Wesprzyj podopiecznych białostockiego schroniska z BiałystokOnline!
Fot: BiałystokOnline

Pomóż zwierzakom z BiałystokOnline

Z radością ogłaszamy świąteczną zbiórkę karmy i akcesoriów dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt "Dolina Dolistówki" w Białymstoku. Święta Bożego Narodzenia to idealny okres, aby dać coś od siebie również dla najbardziej potrzebujących zwierzaków.

Białostockie schronisko ma obecnie pod opieką ponad 100 psiaków oraz ponad 20 kotów. Każdy gest dobroci przyczynia się do poprawy ich warunków życia, ponieważ każdy z tych zwierzaków zasługuje na ciepły kąt oraz miłość. Jeśli pragniesz pomóc podopiecznym białostockiego schroniska, zwracamy się z prośbą o zakup karmy dobrej jakości, zawierającej dużą ilość mięsa, a także karmę weterynaryjną. Niezależnie od tego, czy przyniesiesz dwie puszki czy też 10-kilogramowy worek, zwierzęta docenią każdą pomoc.

Oprócz karmy, schronisko z radością przyjmie również żwirek, kuwety oraz drapaki dla kotów, a także środki zabezpieczające przeciw kleszczom. Każdy drobiazg sprawi, że codzienne życie podopiecznych białostockiego schroniska stanie się bardziej komfortowe i pełne radości.

Każdy dar, nawet najmniejszy, ma znaczenie. Dlatego zachęcamy Was, nasi drodzy Czytelnicy, do włączenia się do naszej akcji i uczynienia tych Świąt wyjątkowymi dla każdego psiaka i kotka!

Karmę oraz zwierzęce akcesoria można zostawiać w wyznaczonych pojemnikach w naszym biurze (ul. Sienkiewicza 49, lok. 311) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Akcja potrwa do piątku (22 grudnia).

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1331 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39