Weź psa ze schroniska i wygraj nagrody

2011.02.15 00:00
Białostockie Schronisko dla Zwierząt jest wciąż przepełnione. W związku z tym, organizowana jest kolejna akcja adopcyjna. Jej hasłem jest "Baaajeczna oferta Reksa". Wiernego i oddanego przyjaciela można otrzymać za symboliczną złotówkę i dodatkowo wygrać cenne nagrody.
Weź psa ze schroniska i wygraj nagrody
Fot: schronisko.bialystok.pl
Szczeniaki i psy kilkuletnie, rasowe i wielorasowe czekają na swoich panów

Akcja zachęcająca do adopcji piesków potrwa do 14 marca. Każda osoba, która w tych dniach zdecyduje się zabrać czworonożnego przyjaciela do swojego domu otrzyma liczne prezenty dla psa takie jak: obroża i smycz, torba suchej karmy, karnet na zabiegi pielęgnacyjne w Psim Salonie, a także "Psi Pakiet" do sprzątania po pupilu. Co więcej, wybawcy psiaków wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: weekendu dla dwóch osób w Centrum Konferencyjno Bankietowym Knieja w Supraślu, podczas gdy pieskiem zajmie się Hotel dla psa i kota w Trypuciach, a także Sylwestra dla dwóch osób w  Restauracji Mozart z zapewnionym powrotem do domu.

Obecnie w schronisku przebywa 230 psów, a miejsc jest o połowę mniej. Zwierzaki do adopcji można obejrzeć na stronie internetowej: www.schronisko.bialystok.pl/

MAG

895 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39