Wielki błękit. W centrum Białegostoku jest nowy mural

2015.08.11 00:00
W centrum Białegostoku pojawił się hipnotyczny mural. Ściany budynku u zbiegu ul. Ogrodowej i Kraszewskiego ozdobiła kolejna odsłona malowidła przygotowanego przez ekipę Up to Date Festival.
Wielki błękit. W centrum Białegostoku jest nowy mural
Fot: ESD
Mural u zbiegu ul. Ogrodowej i Kraszewskiego promuje Up to Date Festival

Nudny, parterowy budynek przy ul. Ogrodowej już od kilku lat ożywiają murale promujące białostocki Up to Date Festival. Kilka dni temu pojawiła się jego nowa odsłona. Do tej pory zwykle kolorowe napisy zastąpiła błękitna ściana, a na niej minimalistyczne, białe hasła. Wszystko współgra z identyfikacją kolorystyczną tegorocznej odsłony imprezy, ale też, w tym roku bardzo prostym, jej logiem - prostokątem, w którego rogach są słowa "UP", "TO" oraz "DATE" i litery "UTD".

Ścianę przyległą do ul. Ogrodowej wypełnia rozpoznawalne już hasło "Pozdro techno". Ścięty narożnik to właśnie prostokąty, których forma nieco przywołuje na myśl elektroniczne schematy. Na najdłuższej z zewnętrznych ścian budynku jest hasło "Music is everything.". Na rogu przy ul. Kraszewskiego umieszczono zaś loga sponsorów imprezy.

W minionym tygodniu organizatorzy Up to Date wypuścili oficjalny film promujący festiwal. Pokazuje on wykonywanie znanego z poprzednich edycji wnętrza, tym razem w wersji mini. Więcej: Jak powstaje miniaturowy pokoik? Oficjalne promo Up to Date Festival 2015.

Up to Date Festival odbędzie się 4 i 5 września. Portal BiałystokOnline, jak wszystkim dobrym imprezom, mu patronuje.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
992 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39