Wielkie otwarcie sezonu artystycznego, a na scenie topowi artyści [KONKURS]

2023.09.21 08:06
Odbędzie się koncert "DREAM OF YOU" w ramach Musical Jam Live VIII. Na scenie wystąpią nazwiska znane z polskiej sceny muzycznej i aktorskiej, czyli Kasia Walczak, Kamil Dominiak i Karina Komendera. Wspólnie zaprezentują piosenki z topowych oraz zupełnie nieznanych musicali.
Wielkie otwarcie sezonu artystycznego, a na scenie topowi artyści [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Musical Jam Live to cykl wydarzeń muzycznych, podczas których artyści musicalowi, wokaliści, aktorzy i muzycy mogą dzielić się swoją pasją i talentem z publicznością. W ramach najbliższego koncertu na scenie będzie można usłyszeć oryginalne piosenki zarówno z topowych, jak i zupełnie nieznanych musicali.

Katarzyna Walczak to aktorka i wokalistka, która współpracuje z najważniejszymi scenami musicalowymi w Polsce. Obecnie występuje w roli Killer Queen w musicalu "We Will Rock You" w Teatrze Muzycznym Roma, jednak jej dorobek artystyczny obejmuje wiele znaczących ról, takich jak Diana Goodman w "next to normal", Mrs. Wormwood w "Matyldzie", czy też Madame Giry w "Upiorze w operze".

Karina Komendera jest pianistką i saksofonistką, która od lat związana jest z Orkiestrą Symfoniczną Opery i Filharmonii Podlaskiej, a także Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Białymstoku. Oprócz tego, jest doktorem sztuki w dziedzinie instrumentalistyki, specjalizując się w fortepianie.

Kamil Dominiak to natomiast absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, który jest nie tylko aktorem, ale także pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody pracy z głosem - Estill Voice Training. Wystąpił w spektaklach takich jak "The Rocky Horror Show", "Sweeney Todd", "Les Misérables", a także "Jesus Christ Super Star".

Wydarzenie odbędzie się w piątek (22.09) w Nie Teatrze.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: DREAM OF YOU - Kasia Walczak, Kamil Dominiak i Karina Komendera

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1441 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39