Wielkie zmiany w Wigrach. Odchodzi aż 8 graczy

2022.01.04 16:48
Już w środę (5.01) suwalskie Wigry rozpoczną zimowe przygotowania do kolejnej części sezonu na szczeblu II ligi. W trakcie wiosennej rundy kadra Biało-Niebieskich będzie poważnie zmieniona. Z klubem żegna się bowiem aż 8 graczy.
Wielkie zmiany w Wigrach. Odchodzi aż 8 graczy
Fot: Miłosz Kozakiewicz/Wigry Suwałki

Robert Bartczak, Kacper Gruszczyński, Kamil Adamek i Fahd Aktaou - ci piłkarze rozwiązali swoje umowy z Wigrami za porozumieniem stron, w efekcie czego całej wymienione czwórki nie zobaczymy wiosną w koszulce suwalskiego klubu.

Ponadto z drużyną z północno-wschodniej Polski pożegnali się Krystian Ogrodowski (koniec wypożyczenia), Kacper Zaborski (skrócone wypożyczenie przez Pogoń Szczecin) oraz Kacper Michalski (koniec wypożyczenia). Władze Biało-Niebieskich zaznaczają jednak, że ten ostatni być może będzie jeszcze występować na stadionie przy ul. Zarzecze, gdyż podlaski zespół postara się o przedłużenie wygasłego wypożyczenia. Dodatkowo Wigry poinformowały, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał Piotr Pierzchała.

Przypomnijmy, że suwalczanie, w czasie zimowych przygotowań, które rozpoczną się już w środę, rozegrają aż 7 gier sparingowych. Aktualnie 9. siła II ligi zmierzy się z takimi drużynami jak: FA Siauliai, Legionovia Legionowo, Suduva Mariampol, FK Żalgiris Wilno, FK Panevezys, Jagiellonia II Białystok i Legia II Warszawa.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1773 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39