Wiosna nad Biebrzą

2010.04.09 00:00
Do 15 kwietna Klub Turystyki Kolarskiej przy Regionalnym Oddziale PTTK w Białymstoku czeka na zgłoszenia wszystkich, którzy chcą wyruszyć w rowerowy rajd po Biebrzańskim Parku Narodowym.
Wiosna nad Biebrzą
Fot: materiały organizatora

Dolistowo Stare z ufundowanym przez Izabelę Branicką XVIII-wiecznym kościołem z figurą cudownej Matki Boskiej Dolistowskiej, stara wieś Jagłowo na wyspie mineralnej nad Biebrzą z tradycyjną, drewnianą zabudową, rezerwat "Czerwone Bagno" - to tylko wybrane miejsca, do których zawitają uczestnicy rajdu. Będą mogli też obserwować ptaki i kwitnące nad Biebrzą łąki.

Przygotowano trasy o różnym stopniu trudności. Uczestnik powinien posiadać sprawny rower oraz odpowiednie do pogody ubranie. Koszt uczestnictwa w rajdzie wynosi: 175 zł (dla członków PTTK), 185 zł (dla pozostałych) i zawiera: 2 noclegi w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, 2 obiadokolacje, 2 śniadania, przejazd pociągiem PKP i przewóz rowerów w obie strony, bilety wstępu do BPN, opiekę przewodnika, ubezpieczenie.

Rajd zaplanowano od 1 do 3 maja. Szczegółowe informacje na jego temat (wraz z programem) można znaleźć na stronie www.bialystok.pttk.pl.

andy

992 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39