POLECAMY
Pirat drogowy został zatrzymany na ekspresowej "61" w rejonie miejscowości Karwowo. Jak poinformowała kolneńska policja, jechał 212 km/h.
W niedzielę (18.07), podczas patrolu drogi ekspresowej nr 61 w rejonie Karwowa policjanci drogówki z Kolna zauważyli pędzące auto. Kamera ich nieoznakowanego radiowozu, nagrała kierowcę volkswagena, który jechał 212 kilometrów na godzinę. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 36-letni mieszkaniec Suwałk, a pasażerami była jego żona i troje dzieci. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się na chrzest. Za przekroczenie prędkości o 92 km/h, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji