Wissa zmienia trenera. Podlaski zespół ma ratować były piłkarz Jagiellonii

2021.12.17 15:16
Marcin Gałązka w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 nie będzie już prowadzić III-ligowej Wissy Szczuczyn. Jego miejsce zajmie Samuel Tomar.
Wissa zmienia trenera. Podlaski zespół ma ratować były piłkarz Jagiellonii
Fot: Wissa Szczuczyn

W rundzie jesiennej Wissa na III-ligowych boiskach zdobyła 13 punktów (2 zwycięstwa, 7 remisów, 10 porażek). Wszyscy rywale ekipy ze Szczuczyna wywalczyli na murawie więcej oczek, dlatego podlaski beniaminek przezimuje na ostatnim miejscu w tabeli.

Mimo tego, że zespół osiągał jesienią kiepskie wyniki, władze klubu nie zamierzają składać broni i chcą zrobić wszystko, by drużyna w lidze się utrzymała. Pierwszy krok w poszukiwaniu lepszej przyszłości został już wykonany. Wissa dokonała roszady na stanowisku trenera.

- Nowym trenerem naszej drużyny został Samuel Tomar. Jako zawodnik znany z występów m.in. w: Jagiellonii Białystok, ŁKS-ie Łódź, Wigrach Suwałki czy Supraślance Supraśl, a jako trener przez wiele lat prowadził zespoły juniorskie Jagiellonii Białystok, drużynę młodej ekstraklasy Jagiellonii, a ostatnio pracował w IV-ligowym Sokole Sokółka, z którym rozstał się po zakończeniu poprzedniego sezonu. W 2015 r. Tomar był również asystentem Michała Probierza w I zespole Jagiellonii. Obecnie trener szkoli także dzieci i młodzież w akademii Lwy Białystok - czytamy w komunikacie klubu.

Poprzedni szkoleniowiec Wissy - Marcin Gałązka - w zespole ze Szczuczyna pracował przez 2,5 roku.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1232 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39