Włamywali się do samochodów na Nowym Mieście

2018.05.04 16:58
Dwóch mężczyzn zostało złapanych przez policjantów na gorącym uczynku, zaraz potem jak włamali się do auta na osiedlu Nowe Miasto.
Włamywali się do samochodów na Nowym Mieście
Fot: Policja.pl

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w nocy z czwartku na piątek, ok. 2.00, został poinformowany o dziwnie zachowujących się mężczyznach na jednym z parkingów osiedlowych, na Nowym Mieście. Według zgłaszającego osoby te szarpały za klamki aut i jednocześnie zaglądały do środka zaparkowanych samochodów.

Informacja ta trafiła do patrolowych, którzy udali się na miejsce zdarzenia.. Zauważyli tam dwóch mężczyzn siedzących w aucie, którzy na widok funkcjonariuszy nagle wybiegli z auta i zaczęli uciekać. Już po chwili jednego z uciekinierów zatrzymał policjant, natomiast drugiego pies policyjny.

W toku prowadzonych czynności okazało się, że mężczyźni nie zdołali nic ukraść z samochodu. Z kolei do auta prawdopodobnie dostali się po wcześniejszym wyłamaniu zamków w jego drzwiach. 24 i 26-latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1098 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39