Wodzirej i konferansjer - Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Wodzirej, konferansjer – pierwsze określenie może i z lekka trąci starością, drugie kojarzy się ze znanymi celebrytami prowadzącymi duże i ważne gale i uroczystości. Ale w zasadzie chodzi o jedną tę samą osobę – kogoś, kto porwie za sobą uczestników imprezy i wypełni im czas czymś więcej niż tylko siedzenie za suto zastawionym stołem.

Konferansjer to zawód dla ludzi z empatią, który polega na wzbudzaniu pozytywnych emocji i aktywizowaniu gości – by tańczyli, śmiali się i wyrażali radość w każdy możliwy, pozytywny sposób.

Oto moja promocyjna propozycja w tym zakresie: http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/wodzirej-konferansjer/

Co potrafi prawdziwy wodzirej i kiedy go zatrudnić?

Jeśli myślisz o szalonej imprezie, która wkręci w swoje tryby wszystkich gości, potrzebujesz profesjonalisty – wodzireja. Z chęcią zajmę się organizacją i poprowadzeniem Twojej imprezy. Wraz z moim zespołem.
Proponujemy:
- muzyczną oprawę w klimatach imprezy oraz jej dynamiczne poprowadzenie,
- organizację i przygotowanie wystroju – świetnie wypadają imprezy tematyczne w popularnych już klimatach: PRL-owski, lat 80., westernowy, „czerwony dywan”,
- profesjonalne nagłośnienie.

Jak widać, wykraczamy w naszych działaniach poza zwykłą konferansjerkę: jesteśmy organizatorami atrakcji, dostarczamy rekwizyty i dekoracje, dbamy o muzykę i zaplanowanie całego wydarzenia.

Indywidualne ceny i zabawa do rana

Nie posiadam sztywnego cennika imprez i eventów, dlatego że każde wydarzenie jest inne. Cena wynajęcia wodzireja i zorganizowania oraz poprowadzenia zabawy zależy od:
- rodzaju i ilości atrakcji,
- ilości gości,
- czasu trwania oraz miejsca wydarzenia.

Oprócz wywiązania się ze wszystkich ustaleń, możecie liczyć na nasz zaraźliwy optymizm, nieszablonowy humor i ogromną zdolność do przekazywania pozytywnych emocji.

Skontaktujcie się ze mną telefonicznie lub mailowo http://www.kinderbal.bialystok.pl/kontakt/ a rozkręcę Waszą imprezę do najwyższych obrotów. Czekam – Anna Zatorska. Wodzirej i konferansjerka z Białymstoku.

617 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39