Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło w Białymstoku – krematorium

dodane dnia: 2017-09-25 przez: Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło
Termin promocji: 2017-09-25 - 2037-09-25
Kremacja zwłok jest obecnie coraz bardziej popularną formą pochówku, także wśród chrześcijan. Większości Polaków udało się już wyzbyć negatywnych skojarzeń, jakie niegdyś budziła w związku z eksterminacją ludności w czasach drugiej wojny światowej. Dziś jest to pełnowartościowy pochówek chrześcijański bądź świecki.

Dlaczego spopielenie? Innowacyjne piece kremacyjne

Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło w Białymstoku oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie kremacji. Spopielenie zwłok jest ostatnią posługą, którą wykonujemy z należytą osobie zmarłej czcią i szacunkiem. Wysokiej jakości piece kremacyjne, jakich używamy oraz system schładzania prochów pozwalają w niezawodny sposób przeprowadzić procedurę spopielenia ciała.

Wybierając krematorium Andrzej Szmurło masz gwarancję, że:

- wyjaśnimy z Tobą wszelkie wątpliwości dotyczące kremacji,
- przeprowadzimy cały proces spopielenia ciała w dogodnym dla Ciebie terminie,
- zapewnimy obsługę całego pogrzebu w wybranym przez Ciebie obrządku,
- pomożemy w dopełnieniu formalności przed pogrzebem oraz po jego zakończeniu.

Niezależnie od obrządku, w jakim ma odbyć się pochówek, nasi pracownicy niezmiennie wykazują się taktem i szacunkiem w stosunku do zmarłego oraz jego najbliższych.

Kwestie organizacyjne i formalne

Mamy świadomość tego, jak trudnym czasem jest okres żałoby. W trosce o Twój komfort w tych trudnych chwilach Centrum Pogrzebowe A. Szmurło w Białymstoku przejmuje na siebie wszelkie kwestie organizacyjne związane z działaniami okołopogrzebowymi, od krematorium i dobór urny aż po obsługę pochówku.

Formalności ograniczamy do minimum – wystarczy wypełnienie przez najbliższego członka rodziny osoby zmarłej zezwolenia na kremację oraz dostarczenie skróconego odpisu aktu zgonu.

Krematorium – Białystok i okolice

Świadczymy usługi krematoryjne na terenie Białegostoku i poza obszarem miasta. Dbamy o to, aby ceremonia pogrzebowa była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Nasi pracownicy zapewnią Ci dyskretną asystę na każdym etapie uroczystości.

Kontakt: https://centrum-pogrzebowe.pl/kontakt/

841 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39