POLECAMY
Wojciech Cejrowski powraca do Białegostoku z nowym występem zatytułowanym "Wolna amerykanka". Z podróżnikiem będzie się można spotkać w sobotę (17 października).
Występy Wojciecha Cejrowskiego oznaczają mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Na program złożą się: występ w stylu amerykańskim - "Wolna amerykanka" oraz opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami. Będzie można również kupić książki Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie, a także zdobyć autograf i zrobić wspólne zdjęcie z podróżnikiem. Występ rozpocznie się o godz. 19.00 w auli WSFiZ. Patronujemy imprezie. Szczegóły: Wojciech Cejrowski - boso do Białegostoku
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji