WORD Białystok ma nowe samochody

2022.02.02 11:51
W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Wiewiórczej egzamin na prawo jazdy zdają nie tylko mieszkańcy stolicy Podlasia i okolicznych miejscowości. Do Białegostoku zjeżdżają się także kandydaci z innych zakątków kraju. Dla nich WORD przygotował specjalne udogodnienie.
WORD Białystok ma nowe samochody
Fot: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku

WORD Białystok cieszy się coraz większą renomą wśród mieszkańców Warszawy, którzy właśnie na Podlasiu chcą zdawać egzamin na prawo jazdy. Od stycznia takie osoby mają łatwiejsze zadanie przy nabywaniu uprawnień do kierowania pojazdem, gdyż białostocka placówka pozyskała nowe samochody. Mowa tu o dwóch hyundaiach i20.

Są to auta, z których korzystają warszawskie szkoły nauki jazdy oraz WORD Warszawa. Taka wiadomość jest dla kandydatów ze stolicy kraju na pewno bardzo ważna, gdyż wiele osób przybywających do Białegostoku z centralnej Polski obawiało się egzaminu praktycznego za kierownicą samochodu innej marki niż ta, w której spędzili swe pierwsze godziny podczas jazd próbnych i nauk na placu manewrowym.

Przypomnijmy, że białostocki WORD oferuje jeszcze więcej udogodnień kandydatom spoza miasta. Chodzi tu o szybki termin egzaminu (kolejne podejście nawet tego samego dnia) czy przyjazną dla kierowców sieć ulic. Ponadto ośrodek przy ul. Wiewiórczej jest od kilku lat w krajowej czołówce pod względem zdawalności egzaminów.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1801 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39