Wpadł z marihuaną podczas rutynowej kontroli. 22-latek dobrowolnie poddał się karze

2013.05.27 00:00
Podczas rutynowej kontroli na ul. Piasta w Białymstoku policjanci znaleźli u 22-latka cztery torebki z marihuaną. Mężczyzna przyznał się także do posiadania narkotyków w domu i dobrowolnie poddał się karze.
Wpadł z marihuaną podczas rutynowej kontroli. 22-latek dobrowolnie poddał się karze
Fot: sxc.hu

Sytuacja miała miejsce w listopadzie 2012 roku. Wtedy właśnie policjanci minęli się z oskarżonym na ul. Piasta w Białymstoku. 22-letni mężczyzna szedł z kolegą. Uwagę mundurowych zwróciło to, że na ich widok młodzi mężczyźni nagle zmienili kierunek, w którym szli. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyzn.

Podczas rutynowej kontroli okazało się, że 22-latek ma w kieszeni narkotyki. W trakcie rozmowy przyznał się mundurowym, że w domu znajdującym się pod Białymstokiem ma więcej marihuany. Mundurowi po przeszukaniu znaleźli tam 65 gramów marihuany. Marcin W. został oskarżony o posiadanie narkotyków.

Mężczyzna zdecydował, że chce dobrowolnie poddać się karze. Złożył wniosek o dwa lata więzienia w zawieszeniu, do czego przychylił się prokurator. 22-latek został też oddany pod nadzór kuratora.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1560 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39