Wspólne malowanie figurek z gier planszowych

2019.05.24 14:10
To największe spotkania z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku. Czas nadać plastikowi i żywicy trochę życia i koloru! Wspólne malowanie figurek z gier planszowych odbędzie się już 27 maja.
Wspólne malowanie figurek z gier planszowych
Fot: materiały organizatora
Zdjęcie archiwalne

W poniedziałek o 18.00 w Hary Pub przy ul. Warszawskiej 29 rozpocznie się wspólne malowanie figurek na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza. To największe spotkanie z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku.

- Jeśli od dawna próbowaliście znaleźć czas i motywację do pomalowania choćby bohaterów z Waszych pudeł - to idealny moment! Zapewnimy przestrzeń do malowania, wodę, mokre palety.
Spotkanie ma charakter motywacyjny nie warsztatowy, ale zaprosimy również pro malarzy, którzy z chęcią podzielą się wskazówkami, opiniami i trikami. Pokażemy również kilka fajnych trików malowania aerografem - informują organizatorzy.

Uczestnicy powinni przynieść swoje farbki i pędzelki.

Planszówki Johnny'ego i Mateusza - Gry Planszowe Białystok to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz szczegóły: Wspólne malowanie figurek na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1604 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39