Wykłady o zdrowiu i wokół zdrowia. Będzie można zadawać pytania ekspertom z UMB

2021.05.24 13:48
Czy pandemia generuje nowe problemy skórne? Jak poprzez sport można podnieść swoją psychiczną i fizyczną wydolność? Jakie właściwości profilaktyczne mają naturalne, pszczele miody? Odpowiedzi na m.in. te pytania udzielą eksperci z UMB podczas popularnonaukowych wykładów.
Wykłady o zdrowiu i wokół zdrowia. Będzie można zadawać pytania ekspertom z UMB

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku przygotował cykl popularnonaukowych wykładów. "Wykłady wtorkowe", bo tak zostały nazwane, mają upowszechniać wiedzę o bieżących, wybranych problemach oraz trendach w medycynie i farmacji.

Eksperci opowiedzą o tym, czy pandemia generuje nowe problemy skórne, o związku między jelitami a mózgiem w depresji, właściwościach naturalnych, pszczelich miodów oraz o technikach wspomagania wydolności psychicznej i fizycznej w sporcie.

Pierwszą prelekcję zaplanowano na najbliższy wtorek (25.05). Będzie można jej posłuchać od godz. 17.00 na kanale YouTube Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Pytania do ekspertów można przesyłać na adres: promocja@umb.edu.pl. Przewidziano również opcję zadawania pytań w czasie transmisji.

Organizatorem wykładów jest Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Więcej: UMB - cykl wykładów popularnonaukowych

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

639 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39