Wypadek na rondzie Jagiellonii. Ojciec osierocił dwoje dzieci, proszą o pomoc

2021.01.08 18:04
Zostawił 9-letniego Dawida oraz 2,5-roczną Wiktorię. W bulwersującym wypadku na rondzie Jagiellonii zginął białostoczanin. Jego bliscy chcą pomóc rodzinie.
Wypadek na rondzie Jagiellonii. Ojciec osierocił dwoje dzieci, proszą o pomoc

23 grudnia późnym popołudniem większość z nas już myślała o Wigilii. Około godz. 17.00 przez rondo Jagiellonii prawidłowo przejeżdżała toyota - skręcała w lewo z al. Jana Pawła w kierunku ul. NSZ. Wtedy na czerwonym świetle wjechał jeep i uderzył w bok auta. Z toyoty została właściwie miazga. Do stłuczki dołączyło bmw.

Po zderzeniu mężczyzna z jeepa porzucił samochód i uciekł, w dodatku biorąc ze sobą małą dziewczynkę. Kierowcę zatrzymał dopiero przewodnik z psem (więcej o wypadku: Śmiertelny wypadek na Trasie Niepodległości. Sprawca uciekł z 5-letnią dziewczynką ).

Z toyoty 2 osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich zmarła tam na skutek odniesionych obrażeń.

Był to 30-letni białostoczanin. Miał żonę, dwoje dzieci: 9-letniego Dawida oraz 2,5-roczną Wiktorię. Teraz pozostali sami. Bliscy rodziny zorganizowali zbiórkę, by pomóc samotnej matce.

"Liczy się każdy grosz" - nie ukrywają organizatorzy. Pieniądze będą przeznaczone na nowy samochód i potrzeby codzienne dzieci. To ważne, gdyż ojciec nie był ubezpieczony, więc rodzina nie otrzyma renty po nim.

Do tej pory do zbiórki przyłączyło się 159 osób, które wpłaciły prawie 9 tys zł. Cel zbiórki to 50 000 zł. Można do niej dołączyć tu.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1859 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39