POLECAMY
Do zdarzenia doszło w Łomży przy komendzie Straży Pożarnej. Dwie kobiety prowadzące pojazdy zderzyły się czołowo, jedna z nich wraz z trójką dzieci trafiły do szpitala.
Mogą być utrudnienia drogowe Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Strażackiej w Łomży. Tuż obok znajduje się komenda Państwowej Straży Pożarnej, z której strażacy pomogli pokrzywdzonym. Do zderzenia doszło dziś (10.11) w godzinach popołudniowych. Kierująca BMW jechała sama. Zderzyła się z kobietą z Mazdy, która wraz z trójką dzieci trafili karetką do szpitala. Policja zajmuje się wyjaśnianiem dokładnych okoliczności zdarzenia.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji