Wypożyczalnia gastronomiczna. Można zamówić porcelanę, sprzęt barmański, a nawet stoły

2016.08.09 10:00
Grupa Gastro jako jedyna firma w regionie prowadzi wypożyczalnię gastronomiczną.
Wypożyczalnia gastronomiczna. Można zamówić porcelanę, sprzęt barmański, a nawet stoły
Fot: materiał prasowy

Na terenie Podlasia nie mają konkurencji. Właśnie tu, od roku firma Grupa Gastro prowadzi swoją wypożyczalnię gastronomiczną.

- Nasz pomysł spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno restauracji, jak i firm cateringowych czy też agencji eventowych. Póki co działamy z polecenia, a informacje o naszej działalności przekazywane są tzw. "pocztą pantoflową", co również świadczy o jakości naszych usług oraz o zapotrzebowaniu na tego typu działalność. Pomagamy m.in. w organizacji imprez okazjonalnych, bankietów czy targów – mówi Magdalena Mroczko z Grupy Gastro.

Firma, w ramach wypożyczalni, udostępnia porcelanę, sztućce, meble ze stali nierdzewnej, stoły i krzesła, urządzenia kuchenne, ekspresy i młynki do kawy, sprzęt barmański oraz cateringowy.

Czas zamówienia jest elastyczny i wynosi tyle, na jak długo określonego sprzętu potrzebuje dana osoba. Koszt usługi liczony jest za dobę. Ostateczna cena zależy od rodzaju i wielkości zamówienia oraz czasu wypożyczenia. Asortyment na życzenie zamawiającego jest dowożony i odbierany. Grupa Gastro zapewnia także możliwość wynajmu ekspresu do kawy wraz z obsługą.

Firma działa od 2008 r. Poza naszym regionem funkcjonuje ona również w Warszawie.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

864 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39