Wyprzedany koncert. Ostatnie bilety na Lao Che [KONKURS]

2016.03.30 07:59
Grupa Lao Che wystąpi w Zmianie Klimatu. Piątkowy (1.04) koncert cieszy się takim zainteresowaniem, że bilety zostały już wyprzedane. W naszym konkursie możecie wygrać ostatnie zaproszenia.
Wyprzedany koncert. Ostatnie bilety na Lao Che [KONKURS]
Fot: Grzegorz Chuczun
Lao Che

Lao Che ma na swoim koncie siedem wydanych albumów (sześć studyjnych i jeden koncertowy), trzy DVD oraz kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami.

4 marca 2015 roku zespół wydał płytę zatytułowaną "Dzieciom". Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.Produkcją albumu "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Gościnnie w nagraniach udział wzięli Adam Miwiw-Baron i Karol Gola z grupy Pink Freud oraz Miłosz Pękala (m.in. Mitch & Mitch, Kwadrofonik).

Koncert odbędzie się 1 kwietnia, początek o godz. 20.00. Patronujemy imprezie.

Wygraj zaproszenia: Konkurs

Szczegóły: Lao Che w Zmianie Klimatu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1124 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39