Wystawa "Infinity – bez granic"

dodane dnia: 2024-03-29 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Wystawa "Infinity – bez granic"
Termin imprezy:
2024-04-06 - 2024-05-29
Organizatorzy zapraszają na wystawę "Infinity – bez granic".

"Infinity – bez granic". Wystawa obiektów szklanych rzeźbiarsko-malarskich Agnieszki Olczak jest nie tylko spotkaniem z twórczością artystyczną Agnieszki Olczak lecz także zaproszeniem do odkrycia nieskończonych możliwości wyrazu i ekspresji.

Agnieszka Olczak przenosi nas w świat abstrakcji, gdzie forma staje się swobodną interpretacją uczuć, emocji i koncepcji. Jej prace to podróż przez różne płaszczyzny ludzkiego doświadczenia, gdzie barwy, kształty i tekstury nabierają nowych znaczeń. Artystka nieustannie eksploruje granice tradycyjnego malarstwa i sztuki, łącząc w swoich obrazach abstrakcję z konkretnymi formami. "Infinity – bez granic" to nie tylko wyjątkowa wystawa szklanych obiektów, ale także przestrzeń do refleksji nad nieskończonymi możliwościami sztuki i ludzkiej wyobraźni.

Organizatorzy zapraszają do zanurzenia się w tę niezwykłą podróż artystyczną, gdzie każde spojrzenie otwiera nowe horyzonty, a każdy obiekt opowiada swoją własną historię bez granic.

Wernisaż odbędzie się 6 kwietnia 2024 r. o godz. 16:30 i będzie połączony z happeningiem w wykonaniu Wiktorii Jakoniuk i Natalii Gawryluk (taniec) z towarzyszeniem gitarzysty Piotra Moszczewskiego (wstęp bezpłatny, za okazaniem specjalnej wejściówki – będą do odbioru w kasie biletowej OiFP od środy, 27.03). Spotkanie poprowadzi Marcin Zieniewicz.

Wystawa będzie dostępna do 26 maja 2024 r.
Kurator: Kalina Cukrowska

1073 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39