POLECAMY
We wtorek (14.02) w sali konferencyjno-wystawienniczej Oddziału IPN w Białymstoku przy ul. Warsztatowej 1A odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego "Grota".
Podczas kolejnego już spotkania Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego "Grota", zostanie otwarta wystawa "Dni Powstania - Warszawa 1944", przygotowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Warszawie. Ponadto zostanie wyświetlony film pt. "Polskie Państwo Podziemne (1939-1945)". Początek spotkania o godz. 12.00. Wstęp jest wolny.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Nauka 09:38
Kultura i Rozrywka 09:30
Kultura i Rozrywka 09:00
Kultura i Rozrywka 08:30
Aktualności 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji