Wyszedł z domu 29 grudnia. Nadal trwają poszukiwania nastolatka

2022.02.10 18:07
Nie ustają poszukiwania 17-latka z Kupisk Starych. Minionej doby zostały przeprowadzone działania na rzece Narew.
Wyszedł z domu 29 grudnia. Nadal trwają poszukiwania nastolatka
Fot: mł. bryg. Andrzej Kalinowski

W środę (9.02) prowadzone były poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Łomża, którego od blisko 2 miesięcy nie udało się odnaleźć.

Jak przekazuje bryg. Adam Kalinowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, działania poszukiwawcze koordynowane były przez policję. Akcją objęto rzekę Narew od miejscowości Nowogród do granicy powiatu łomżyńskiego z ostrołęckim.

W akcji poszukiwawczej uczestniczyli ratownicy PSP (w tym członkowie specjalistycznej grupy wodno-nurkowej Łomża z łodzią) oraz ratownicy z jednostek OSP Nowogród, Jeziorko, Nowy Cydzyn z wszędołazem Sherp i Grupy Ratowniczej Nadzieja z łodzią wyposażoną w sonar.

17-letni Jakub Szerszniew, mieszkaniec Kupisk Starych 29 grudnia około godz. 10.00 wyszedł z domu i dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej, ciemne spodnie, czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Więcej informacji: RYSOPIS ZAGINIONEGO.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefony 47 717 12 12 i 47 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1429 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39