POLECAMY
Policjanci z Rajgrodu udzielili pomocy dwóm białostoczanom, którym podczas pływania wywróciła się żaglówka. Gdyby nie szybka reakcja mundurowych, to zdarzenie mogłoby skończyć się tragicznie.
W sobotę (20.07) około południa dyżurny grajewskiej policji otrzymał zgłoszenie o wywróceniu żaglówki na jeziorze rajgrodzkim w pobliżu miejscowości Opartowo. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z Rajgrodu pełniący służbę na łodzi ratunkowej. W pobliżu wywróconej żaglówki mundurowi zauważyli w wodzie dwóch mężczyzn. Fala zniosła ich na otwarty akwen. Szczęśliwie nie doznali oni żadnych obrażeń ciała. Poszkodowanymi okazali się być dwaj białostoczanie w wieku 27 i 31 lat. Wywróconą łódź odholowano do przystani pobliskiego ośrodka wypoczynkowego.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji